Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
NZOZ Krasmed

Zatrudniamy wysokiej klasy, wyspecjalizowanych lekarzy stomatologów, którzy mogą Państwu pomóc na wszystkich etapach leczenia stomatologicznego, począwszy od profilaktyki chorób twardych i miękkich tkanek jamy ustnej, diagnostyki w tym diagnostyki radiologicznej, poprzez leczenie zachowawcze zębów stałych i mlecznych, protetyczne i chirurgiczne.

Wdrażamy najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia stomatologicznego po gruntownym teoretycznym i praktycznym przygotowaniu naszych lekarzy i pomocy stomatologicznych.

Korzystamy ze wszystkich udoskonaleń technicznych i nowości współczesnej stomatologii, co umożliwia nam spełnienie Państwa oczekiwania. Naszym najwyższym priorytetem jest jakość świadczonych usług oraz komfort pacjenta.

Świadczymy pełen zakres usług w dziedzinach:

Profilaktyka Stomatologiczna

Stomatologia Zachowawcza

Stomatologia Dziecięca

Protatyka Stomatologiczna

Chirurgia Stomatologiczna

Implanty

Nasza praktyka to nie tylko świetnie wyposażone gabinety, umożliwiające wykorzystanie najnowszych metod leczenia, ale także komfortowe, klimatyzowane wnętrza. Mamy jednocześnie świadomość, że sam sprzęt to nie wszystko – dlatego bierzemy udział w licznych kursach i szkoleniach, tak aby zapewnić naszym Pacjentom opiekę stomatologiczną nie odbiegającą od najwyższych światowych standardów.

Staramy się, aby każda wizyta przebiegała w miłej i ciepłej atmosferze, a największą nagrodą i satysfakcją dla nas jest uśmiech na Państwa twarzy.